APIE NAGŲ PRIAUGINIMĄ

 

Nagų priauginimas - tai natūralių nagų prailginimas, naudojant profesionalias priemones, kurių dėka nagai atrodo elegantiškai.

 

Nagų tipsai

Nagų tipsai yra pagaminti iš lengvų plastikinių nagų formos plokštelių. Jie klijuojami ant natūralių nagų galo. Tipsai būna įvairių spalvų ir dizainų, pavyzdžiui, gyvūnų atvaizdų ar mišrių metalo spalvų.

 

Formelės

Dirbtiniai nagai formuojami iš akrilo. Formelės dedamos su lyg nago plokštele. Pabaigoje formelės atsargiai nuimamos.

 

Gelinių nagų priauginimas / geliniai nagai

 

Priauginti geliniai nagai yra elastingesni. Teigiama, kad geliniai nagai yra mažiau patvarūs nei akriliniai. Jeigu natūralūs nagai yra silpnesni, patariama priauginti geliu. Jeigu jūsų natūralūs nagai yra ilgi, galima juos sustiprinti bio-geliu. Norint prisiauginti nagus, reikalinga uv lempą.

 

 

Akrilinių nagų priauginimas / akriliniai nagai

 

Akriliniai nagai yra tvirtesni. Į savaime stingstančio akrilo sudėtį įeina du komponentai: 1) specialus skystis (likvidas) arba monomeras, susidedantis iš etilmetakrilatų 2) polimerinė pudra (polimeras, panašus į polimetilmetakrilatą). Pudros sudėtyje yra cheminis katalizatorius, kuris reaguodamas su monomeriu polimerizuojasi (stingsta). Trumpai tariant akrilas yra miltelių ir skysto monomero  mišinys. Mišinys sukietėja per 30-40 sekundžių po sumaišymo. Jis yra pašalinamas naudojant įvairius tirpiklius (dažniausiai acetoną). Paprastai pašalinti nagą užtrunka nuo 15 iki 20 minučių.